Вступ до магістратури

5 травня 2020, 6:25 pm
Категорія Вступнику
Прочитано 2056 разів Останнє редагування Четвер, 14 травня 2020 06:12

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ  ВСТУПНИКІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ

ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

В 2020 РОЦІ

У зв’язку з продовженням періоду карантину до 11 травня 2020 року Міністерство освіти і науки України змінило порядок та терміни реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (далі – ЄВІ).

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 року №1/9-228 «Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ»

Реєстрація вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (далі – Анкета) (бланк заяви-анкети можна завантажити за посиланням Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка);
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3 - 7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/341117);

та інших документів, якщо цього вимагають особливі умови реєстрації вступника;

  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться в ЄДЕБО). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Після реєстрації вступника та формування екзаменаційного листка його сканована копія відправляється вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті, для перевірки інформації. У разі виявлення помилок у скан-копії екзаменаційного листка вступнику потрібно звернутися до Приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається у Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у Анкеті.

в 2020 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких проводитиметься єдиний вступний іспит з англійської мови будуть створені й у місті Кривий Ріг.
 
     Телефони Приймальної коісії для довідок:
+38 (068) 222 - 60 - 54
+38 (099) 001 - 20 - 84
 
До уваги вступників до магістратури у 2020 році!
 
З 16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», зокрема, в частині скасування обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки). Таким чином необхідність проведення додаткових фахових вступних випробувань визначається Правилами прийому закладу вищої освіти.
У зв’язку з цим та приймаючи до уваги епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) Приймальна комісія Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського визначилася
не проводити у 2020 році додаткові фахові вступні випробування (з філософії) для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).
За пропозицією Міністерства освіти і науки України відповідні зміни до Правил прийому ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського будуть внесені після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2019 р. за № 1192/34163.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Детальніше в цій категорії: « ПРЕЗЕНТАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ