Олімпіада для вступу в Університет

13 марта 2018, 10:51 am
Категория Поступающему
Прочитано 7256 раз Последнее изменение Четверг, 07 мая 2020 23:35
There is no translation available.

Шановні вступники!

Запрошуємо вас до участі у

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ

ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО

з навчальних предметів:

Українська мова та література

Іноземна мова

Фізика

та отримати до +20 додаткових балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета

за умови вступу на спеціальності:

Галузеве машинобудування

Енергетичне машинобудування

Харчові технології

Для участі у Всеукраїнській олімпіаді потрібно виконати так дії:

1. Завантажити з сайту Університету (donnuet.edu.ua, вкладка: Вступнику, Олімпіада для вступу в Університет) та роздрукувати файл з анкетою та завданнями (відповідно до обраного предмету).

2. Уважно заповнити анкету та правильно виконати завдання.

3. Підписати анкету з виконаними завданнями та до 31 травня танадіслати скановану копію до університету (з поміткою «Олімпіада») за електронною адресою:

4. Чекати на оголошення результатів І туру на офіційному сайті університету (donnuet.edu.ua)

5. Про дату та форму проведення ІІ туру буде повідомлено на офіційному сайті університету та особисто переможцям І туру за контактною інформацією, вказаною в анкеті.

З детальною інформацією щодо організації та проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті Університету (donnuet.edu.ua, вкладка: Вступнику)

Файли для проходження олімпіади разом з анкетою та завданнями (відповідно до обраного предмету) можна знайти тут:

pdf Українська мова та література (345 KB)

pdf Математика (436 KB)

pdf Іноземна мова (439 KB)

pdf Хімія (357 KB)

pdf Фізика (208 KB)